Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5
Is It Cake? Season 1Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 4.0