Series
Ratings
20
IRISRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0