Titles you rated
WeaponsRated ★ 4.5
EddingtonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5- In the Shadow of the CypressRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
Bring Them DownRated ★ 4.0
DriveRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0