Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 2.5
AggretsukoRated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 4.0