Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
21 GramsRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0