Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5