Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.5
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.0
Kiseki: Dear to MeRated ★ 3.5
Candy Color ParadoxRated ★ 2.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Young Royals Season 2Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
My Beautiful ManRated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Still 2getherRated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 4.5