Movies
Ratings
376
PapermanRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
The King and IRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 5.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Whale HunterRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Purple NoonRated ★ 4.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 4.0