Movies
Ratings
242
8 MileRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0