Movies
Ratings
288
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Cries and WhispersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
1978Rated ★ 0.5
The Green RayRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5