Titles you rated
- WishRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0