Movies
Ratings
31
DisturbiaRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0