Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The DiscloserRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Home Alone 4Rated ★ 1.0
Ted 2Rated ★ 2.5
102 DalmatiansRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 1.5
ZombielandRated ★ 2.0