Movies
Ratings
187
WALL-ERated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Born To SingRated ★ 3.5