Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 2.0
WentworthRated ★ 2.5
WentworthRated ★ 3.0
WentworthRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Beyond Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.5- The LandRated ★ 3.5
Beautiful WorldRated ★ 3.0
LIFERated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
PossessedRated ★ 1.5
Special Labor Inspector, Mr. JoRated ★ 2.5