Series
Ratings
122
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0