Movies
Ratings
272
[REC]Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 1.0
The TowerRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 2.0