Movies
Ratings
101
UpRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0