Movies
Ratings
329
Drive My CarRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5