Series
Ratings
40
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The PenguinRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0