Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Apt PupilRated ★ 3.5
Silent NightRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 2.5
7 Women and a MurderRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0