Titles you rated
TempestRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Star Wars: The Bad Batch Season 3Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Blood FreeRated ★ 3.0