Movies
Ratings
191- HeartbreakersRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 1.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0