Movies
Ratings
381
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0