Series
Ratings
44
The Empress Season 2Rated ★ 5.0
The Empress Season 1Rated ★ 5.0
Save Me Season 2Rated ★ 5.0
The SerpentRated ★ 5.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
Love and AnarchyRated ★ 5.0
Record of YouthRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Graceful FriendsRated ★ 0.5
LIFERated ★ 5.0
A Korean OdysseyRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 0.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5