Series
Ratings
42
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 3.5