Movies
Ratings
409
New WorldRated ★ 4.5
Far and AwayRated ★ 5.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
French KissRated ★ 3.5
InnerspaceRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0