Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0