Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
MossRated ★ 3.0