Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0