Titles you rated
Dear XRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- My Little MonsterRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
From Five To NineRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.5