Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0- 소화불량Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0