Series
Ratings
39
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Love CatcherRated ★ 4.0
Love Catcher 2Rated ★ 3.5
Love Catcher in SeoulRated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Society GameRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0