Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
CommissionRated ★ 0.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
It Happened One NightRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 0.5
Porco RossoRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 0.5
HomecamRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
The JournalistRated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0