Series
Ratings
225- Pro BonoRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5- 태풍상사Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
AemaRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
DearestRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Mad DoctorRated ★ 4.0