Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
Stella. A Life.Rated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.5
PinaRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.5
SomewhereRated ★ 3.5
AfireRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
RipplesRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Little HouseRated ★ 2.5