Titles you rated
Sing StreetRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
SupersonicRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0