Titles you rated
AnnetteRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Please Stand ByRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 1.5
Friends with BenefitsRated ★ 0.5
SpyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0