Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0