Movies
Ratings
104
ExhumaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5