Series
Ratings
54
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The DecameronRated ★ 1.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 1.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Kleo Season 1Rated ★ 4.0
Lupin Part 3Rated ★ 3.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Talk Pa One 25 O'ClockRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
The Empress Season 1Rated ★ 4.0- tvN ShiftRated ★ 5.0