Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0