Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0