Movies
Ratings
127
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Patema InvertedRated ★ 2.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 3.5
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Gintama: The FinalRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.5