Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 2.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
- Yona of the DawnRated ★ 3.0