Series
Ratings
394
Dear XRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 3.5
My Troublesome StarRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.5
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5