Movies
Ratings
741
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HuntRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5