Series
Ratings
258
The 8 ShowRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 3.0
Flack Season 2Rated ★ 3.0
FlackRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0