Titles you rated
True BeautyRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Why Her?Rated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
QueendomRated ★ 3.0- Seoul Check-inRated ★ 3.0
InsiderRated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 3.0- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Street Girls FighterRated ★ 3.0- School Season 1Rated ★ 3.5
The BrainiacsRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0