Titles you rated
Skip and LoaferRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 5.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5